Endermolift / twarz, szyja, dekolt

Skóra to organ, którego jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd zależy od aktywności komórkowej. Po 25 roku życia spada aktywność fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się luźna i traci blask.

Endermolift to naturalny, nieinwazyjny zabieg przeciwstarzeniowy Endermologie, który wzmacnia skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymuszany jest przez podciśnienie regulowane na kilku poziomach. Endermolift to drenaż, wygładzenie i ujędrnienie dla każdego rodzaju skóry.
DZIAŁANIE: rozjaśnienie cery, modelowanie konturów twarzy, wygładzenie linii zmarszczek, ujędrnienie, zagęszczenie skóry.
Po indywidualnej ocenie stanu skóry Twojej twarzy i określeniu celu zabiegu, terapeuta zaproponuje Ci program zabiegów Endermologie. Ta opatentowana, w 100% naturalna technika jest całkowicie bezbolesna. Oprócz kontrolowanego oddziaływania terapeutycznego zabieg ma efekt relaksacyjny

ENDERMOLIFT propozycje zabiegów:

- lifting okolic oczu
- zabieg przeciwzmarszczkowy poprawiający gęstość skóry 
- zabieg ujędrniający aktywizujący produkcję kolagenu 
- zabieg liftingu wywołujący rozświetlenie cery 
- zabieg liftingu regenerujący komórki 
- zabieg wyszczuplający i modelujący owal twarzy 
- endermolift basic

Każdy z zabiegów endermolift może zostać wzbogacony o kurację preparatami z linii LPG (maska kolagenowa + inne preparaty dedykowane wybranemu problemowi).

Efekt zabiegów endermolift może zostać wzmocniony poprzez stosowanie w domu preparatów z linii LPG dedykowanych wybranemu problemowi.