Lipomassage / ciało

Utrzymanie równowagi pomiędzy odkładaniem a uwalnianiem tłuszczu jest naturalnym procesem zachodzącym w komórkach tłuszczowych (adipocytach). Pomimo zachowania zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej proces magazynowania tłuszczu, zwłaszcza w określonych partiach ciała, wzrasta. W rezultacie dochodzi do powstawania cellulitu i lokalnych otłuszczeń.

Lipomassage to opatentowana technika wyszczuplająca, która reaktywuje proces uwalniania tłuszczu (lipolizę) redukując lokalne otłuszczenia i niedoskonałości sylwetki. Mechaniczna stymulacja tkanki przy pomocy techniki LPG, Roll wywołuje głęboką biologiczną reakcję: lipolizę oraz wzrost produkcji kolagenu i elastyny.
REZULTATY: widoczne wymodelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu i lokalnych otłuszczeń oraz naturalne ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Po przeprowadzeniu diagnozy i określeniu celu terapii Endermologie, terapeuta zaproponuje Ci indywidualny program zabiegów. Ta opatentowana, w 100% naturalna technika jest całkowicie bezbolesna. W trakcie całego zabiegu terapeuta monitoruje na bieżąco Twoje odczucia, zapewniając Ci maksymalny komfort zabiegu.

LIPOMASSAGE - propozycje zabiegów:

- zabieg lipomassage dopasowany do typu sylwetki
- zabieg wyszczuplający
- zabieg antycellulitowy
- drenaż limfatyczny - cellulit wodny
- zabieg ujędrniający i modelujący
- zabieg „efekt lekkich nóg”
- specjalistyczny zabieg dla mężczyzn

Efekt zabiegów lipomasażu może zostać wzmocniony poprzez stosowanie w domu preparatów z linii LPG dedykowanych wybranemu problemowi.