Osocze bogatopłytkowe - NOWOŚĆ!

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, które pobudzają tkanki do regeneracji. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej z żyły, bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

Prawidłowo pobrana krew, odwirowana i poprawnie wykonany zabieg nie niosą ze sobą żadnego ryzyka niebezpiecznych powikłań. Poprawnie przygotowane osocze bogatopłytkowe przy użyciu materiałów Regeneris jest preparatem autologicznym i jako takie nie jest źródłem zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby, HIV czy jakichkolwiek innych zakażeń. Również nie ma ryzyka nietolerancji, alergii lub reakcji immunologicznych. 

Efekty jakie daje nam zabieg:  wygładzenie zmarszczek i fałdów, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, remodeling włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej podaje się w postaci iniekcji aktywowanego osocza z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii.

Zabieg  powinien być stosowany w serii 3 lub 4 zabiegów ostrzykiwania skóry twarzy, szyi, dekoltu lub innych okolic wymagających regeneracji. Liczbę zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi ustala lekarz po zbadaniu pacjenta.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są prawie bezbolesne.